امروز: پنجشنبه 28 دى 1396
رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای روحانی سنقروکلیایی:
سهیل سنقر : رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقروکلیایی گفت : امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مرهون خون‌ شهدا است.
هم اکنون؛
سهیل سنقر : مراسم یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقروکلیایی هم اکنون با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در مسجد حضرت جواد الائمه علیه السلام در حال برگزاریست.
به بهانه سالگرد شهادت نواب صفوی؛
شهید سیدمجتبی نواب صفوی در سال 1303ش در خانی‏‌آباد تهران بدنیا آمد و پس از اتمام دروس ابتدایی، به آبادان سفر کرد. سید مجتبی سپس برای ادامه تحصیل به نجف اشرف مهاجرت نمود و در آنجا از محضر مدرسین حوزه علمیه نجف اشرف بهره‏‌مند شد.
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه ها؛
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه های زرد و تفرقه افکن مروری بر شایعات شاخدار فضای مجازی ایران می تواند مفید باشد... از خاکسپاری هیولا در جنوب کشور تا انفجار مرگ بار و صادرات کفن به کرمانشاه.
فرمانده انتظامی سنقر خبر داد:
سهیل سنقر : فرمانده انتظامی سنقروکلیایی از دستگیری سارقان کابل مخابراتی در این شهرستان خبر داد.
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس:
سهیل سنقر : عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه باید خارج از نوبت با عاملان قاچاق کالا برخورد کند، گفت: قوانین ما در عرصه مبارزه با قاچاق کالا ضعیف هستند و قدرت بازدارندگی ندارد.
بررسی ها از همه مراجع رسمی، امنیتی و مردمی نشان می دهد که هیچ خسارتی ناشی از انفجار در هیچ منطقه ای از استان کرمانشاه گزارش نشده است و برخلاف دروغ پردازی رسانه ای ضد انقلاب اساسا صدایب در شهر ازگله در ثلاث باباجانی شنیده نشده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر خبر داد:
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در گفتگو با سهیل سنقر از برگزاری یادواره شهدای روحانی در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.
بخشدار ازگله:
بخشدار ازگله گفت: صدای انفجار و ترس مردم در شهرستان ثلاث باباجانی کذب و ناشی از توهم است.
مسئول کانون بسیج هنرمندان سنقر مطرح کرد؛
سهیل سنقر : مسئول کانون بسیج هنرمندان سنقر از اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره خوشنویسی آیت اله نجومی در سنقر خبر داد.
با حضور جمعی از مسؤلین استانی و شهرستان افتتاح و برگزار گردید؛
سهیل سنقر : به همت سازمان بسیج هنرمندان سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ،انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه جشنواره و نمایشگاه استانی خوشنویسی عالم جلیل القدر آیت اله نجومی (ره) با حضور جمعی از مسؤلین استانی و شهرستان افتتاح و برگزار گردید.
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه:
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از تشکیل کمیته مشترک برای رسیدگی به قتل 4 زن در کرمانشاه خبر داد.
در راستای بزرگداشت استاد آیت اله نجومی صورت گرفت؛
سهیل سنقر : جشنواره استانی خوشنویسی آیت اله نجومی با برپایی نمایشگاه و کارگاه خوشنویسی با حضور رئیس انجمن خوشنویسی استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین سنقر ،هنرمندان و علاقمندان در شبستان حرم مطهر امامزاده احمد (ع) افتتاح شد.
به بهانه سالروز شهادت سردار شهید اسمعلی فرهنگیان؛
سهیل سنقر : شهید معظم اسمعلی فرهنگیان در فرازی از وصیت نامه خود می گوید در مرحله اول به همرزمانم و بعد به برادرم می گویم که اسلحه مرا زمین نگذارند و پیروی از امام و دولت جمهوری اسلامی را شعار خود قرار دهند و یاور ضعیفان و دشمن مستکبران باشید.
نماینده مردم سنقروکلیایی؛
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت: مردم راضی‌تر بودند سود کمتری از سپرده‌هایشان در موسسات مالی دریافت کنند، اما در عوض سپرده‌ها برای اشتغال فرزندانشان به‌کار گرفته می‌شد.

صفحه‌ها