امروز: دوشنبه 27 آذر 1396
نمایش 1 - 10 از 248
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش؛
سهیل سنقر : یک کارآفرین در سنقروکلیایی با حمایت بسیج سازندگی موفق به راه اندازی یک گاوداری شد که روزانه نزدیک به ۱۲۰ کیلو شیر از گاوهای سالن تولید و پرورش دهنده گاو گوشتی و شیرده موفق در این شهرستان است.
گزارش؛
سهیل سنقر : تخریب اموال عمومی یا وندالیسم پدیده ای ضد اجتماعی و چند بعدی است که از زیبایی چهره شهرها کاسته و نشان از وجود نوعی ناهنجاری در برخی از جوامع دارد که امروزه این مشکل گریبانگیر شهر سنقر شده است.
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل صورت گرفت؛
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: مانور پدافند غیر عامل به مناسبت هفته پدافند غیر عامل به منظور ایجاد آمادگی دستگاههای خدمات رسان برق و آب شهری و روستایی استان و شهرستان درهنگام وقوع حوادث پیش بینی نشده برگزار شد.
سهیل سنقر : تیم 3 نفره زائرین دوچرخه سوار اربعین حسینی از بیجار کردستان به سمت کربلای معلی حرکت کرده اند که این زائران شب گذشته وارد سنقر شدند و مورد استقبال جمعی از مسئولین قرار گرفتند.
با حضور جمعی از مسئولین؛
سهیل سنقر : در راستای اجرای برنامه ده گردشی و اقامه نماز وحدت مردم و مسئولین، با حضور دهیاران و شوراهای این روستاها، مشکلات تعداد 8 روستای بخش مرکزی در محل حسینیه روستای سرسگاز مورد بررسی و پیگیری قرارگرفت.
در مسابقات کاراته قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان سنقروکلیایی؛
سهیل سنقر : مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک شوتوکان ساساکی ها به میزبانی شهرستان سنقروکلیایی برگزار گردید.
سهیل سنقر : استاندار کرمانشاه در سفر به شهرستان سنقر چند پروزه عمرانی در این شهرستان را افتتاح کرد.
سهیل سنقر : مجموعه کارگاههای سینمای حرفه ای،به همت انجمن سینمای جوانان ایران نمایندگی سنقر و کلیایی به مدیریت مهدی اصلانی با حضور اساتید برجسته سینمای ایران در این شهرستان در حال برگزاریست.
فرماندار سنقروکلیایی:
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: مشارکت مردم روستای طاهر آباد از توابع این شهرستان مهمترین عامل پایلوت قرار گرفتن این روستا برای اجرای طرح روستای سالم و بالارفتن سطح رفاه و آسایش اهالی است .
برای دومین سال پیاپی؛
سهیل سنقر : مسئول مؤسسه خیریه آبشار عاطفه ها شعبه سنقروکلیایی خبر داد : 14 نو عروس سنقری به همت مؤسسه خیریه آبشار عاطفه ها راهی خانه بخت شدند.

صفحه‌ها