امروز: شنبه 4 فروردين 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
31. شهريور 1396 - 14:30   |   کد مطلب: 304738
سهیل سنقر : فرمانده سپاه سنقر گفت : دشمنان ما جرأت حمله و تعرض به ایران را ندارند دلیل این امر امکانات نظامی نسیت بلکه شاخص های انقلابی گری ماست که ملت ما در دوران دفاع مقدس آن را به رخ مستکبرین جهان کشیدند.

به گزارش سهیل سنقر، فرمانده سپاه ناحیه سنقر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی ضمن تبریک سالروز هفته دفاع مقدس و تسلیت آغاز محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان اظهار داشت : دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و دلاورمردی‌های مردانی است که از وجودشان گذشتند تا ما امروز سرافرازانه زندگی کنیم

 

 

سرهنگ صمد محمدی بیان داشت : در دوران دفاع مقدس دلیرمردان ایران اسلامی با حضور در جبهه‌های جنگ از میهن و اسلام دفاع کردند و اکنون نوبت ماست که با ادامه راه آنان از دستاوردهای انقلاب پاسداری کنیم.

 

 

وی در ادامه افزود : اقتدار امروز به برکت دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی، خون شهدا، رهبری‌های امام و مقام معظم رهبری و حضور ایثار گرانه و غیرتمندانه مردم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بود که این حماسه رقم خورده است و برکات آن امروز در جهان‌دیده می‌شود.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان سنقروکلیایی ابراز داشت : عزت انقلاب اسلامی، دین و ایمان ما به برکت دفاع مقدس است که باید آن را در جامعه ترویج دهیم و ارزش‌های امر به معروف و دفاع مقدس را حفظ کنیم.

 

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد : دشمنان ما جرات حمله و تعرض به ایران را ندارند دلیل این امر امکانات نظامی نسیت بلکه شاخص های انقلابی گری ماست که ملت ما در دوران دفاع مقدس آن را به رخ مستکبرین جهان کشیدند.

 

 

سرهنگ محمدی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام عزاداری امام حسین (ع) تصریح کرد : شهدای ما با تأسی از سالار شهیدان وارد جبهه‌های حق علیه باطل شدند، که نمونه بارز آن هشت سال دفاع مقدس بود که با دستانی خالی اما ایمان به خدا توانستند جوانمردانه از مرزهای جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

 

 

وی ضمن محکومیت سخنان سخیف و جاهلانه ترامپ رییس جمهور آمریکا در مورد ایران اسلامی گفت : ضروری است مردم ایران نسبت به اظهارات بچه گانه رییس جمهور آمریکا پاسخ انقلابی و دندان شکنی بدهند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار