امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
19. بهمن 1396 - 11:43   |   کد مطلب: 305225
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انجام گرفت؛
افتتاح 6 طرح کشاورزی با اعتبار 37 میلیارد ریال شهرستان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : 6 طرح کشاورزی با اعتبار 37 میلیارد ریال با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین در هفتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش سهیل سنقر، 6 طرح کشاورزی با اعتبار 37 میلیارد ریال با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین در هفتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی در مراسم افتتاح طرح ها گفت این طرح ها شامل یکپارچه سازی حدود 102 هکتار شبکه آبیاری تحت فشاردر روستای جوبکبود سفلی، توزیع تعداد 44 دستگاه تراکتوربا مشارکت پست بانک استان کرمانشاه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به کشاورزان، 3 طرح آبیاری تحت فشار و یک طرح احداث باغ  می باشد.

 

 

یاور محمدی با بیان اینکه وضعیت آبهای زیر زمینی روز به روز روبه کاهش بوده و صرفه جویی در مصرف آب بخصوص در بخش کشاورزی لازم و ضروری است گفت: یکپارچه سازی اراضی کشاورزی و اجرای سیستم آبیاری تحت فشارهمچنین تغییر الگوی کشت ضمن کاهش مصرف آب، میزان درآمد کشاورزان را چندین برابر افزایش خواهد داد.

 

 

وی این طرح را به عنوان نمونه ای که بتواند الگوی تمامی کشاورزان منطقه باشد دانست و ترویج و آگاهی بخشی به روستائیان را توسط دستگاهها و کارشناسان ذیربط مورد تاکید قرار داد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار