امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
24. بهمن 1396 - 8:23   |   کد مطلب: 305240
عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس از سوال تعدادی از نمایندگان این استان از وزیر اقتصاد و امور دارایی درباره اظهارات رئیس سازمان خصوصی سازی با محوریت فروش پالایشگاه کرمانشاه خبر داد.

به گزارش سهیل سنقر، نماینده مردم سنقر و کلیایی در  مجلس، از سوال تعدادی از نمایندگان استان کرمانشاه از وزیر اقتصاد و امور دارایی درباره اظهارات رئیس سازمان خصوصی سازی با محوریت فروش پالایشگاه کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: نمایندگان کرمانشاه پیرامون این سوال تاکید دارند که اقدامات مجلس درباره تفحص از پالایشگاه کرمانشاه قانونی بوده است.

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اینکه برخی با اظهارات خود اقدامات مجلس را تخطئه کنند کارمناسبی نیست و این موضوع مورد سوال نمایندگان از وزیر اقتصاد و امور دارایی قرار گرفته است.

 سیدجواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر و کلیایی پیشتر نیز در مجلس با اشاره به آخرین وضعیت «تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه» گفت: این تحقیق و تفحص در حال حاضر متوقف است.

وی افزود: موضوع انتخابات اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در حال حاضر محل اشکال است.

حسینی کیا تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی در موضوع انتخابات این هیئت افرادی را انتخاب کرد اما بعد به دلیل درخواست یکی از نمایندگان این کمیسیون، انتخابات انجام شده، پذیرفته نشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: پس ازانتخابات اول کمیسیون مبادرت به انتخابات بعدی کرد و در این نوبت هم عده دیگری به انتخابات دوم اشکال گرفتند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در حال حاضر هیئت رئیسه هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه مشخص شده است بیان داشت: با این حال کمیسیون اقتصادی درباره انتخاب اعضای این هیئت معتقد است که کار خود را به درستی انجام داده است منتهی برخی از اعضای این کمیته حاضر بر حضور سایر افراد در این کمیته نیستند و می گویند باید این انتخابات مجددا بازنگری شود .

به گزارش میزان، وی در پاسخ به چرایی این نوع واکنش‌ها در کمیسیون گفت: برخی به شیوه ها اشکال دارند و با این حال بنده فکر نمی کنم نگاه های سیاسی در این موضوع دخیل باشد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار