آنجلا استریت از CBC در فهرست 50 قدرتمندترین مجله Vancouver Magazine نام گرفت

بر اساس رتبه بندی سالانه مجله ونکوور ، آنجلا استریت از CBC به عنوان یکی از 50 فرد با نفوذ ونکوور در سال 2020 انتخاب شده است.

اعضای پاور 50 ، که تأثیرگذارترین افراد شهر را در سیاست ، فناوری ، آموزش ، تجارت و موارد دیگر رتبه بندی می کند ، توسط هیئتی از متخصصان و متخصصان صنعت انتخاب می شوند.

هیئت مدیره ، استریت ، روزنامه نگار و ستون نویس برنده جایزه را برای 18 سال گزارشگری كوشا انتخاب كرد و از وی بخاطر “جهش و كاریك جلوتر از رسانه های جریان اصلی در پوشش خشونت پلیس محلی” تقدیر كرد.

در بخش منتخب این هیئت آمده است: “استریت یکی از مهمترین افراد مورد احترام در رسانه های کانادا است و ما به دنبال وی هستیم تا بتواند در موضوعاتی که مورد توجه قرار می گیرد به طور گسترده ای پوشش دهد.”

این مقاله به طور خاص به داستان ژانویه او درباره ماکسول جانسون ، یک مرد بومی اشاره دارد که پس از تلاش برای باز کردن یک حساب بانکی در یک شعبه BMO در ونکوور ، به همراه نوه 12 ساله خود دستبند بسته شد. این ماجرا باعث جنجال بین المللی شد و باعث عذرخواهی رئیس بانک مونترال و تحقیق در مورد اقدامات پلیس ونکوور شد.

استریت دانش آموزان را در جریان رویداد بومی جونیور جی مدرسه در CBC ونکوور در 13 نوامبر 2019 راهنمایی می کند. (بن نلمز / سی بی سی)

استریت این به رسمیت شناختن را “افتخار و گواهی واقعی از علاقه روزافزون مردم به شنیدن تجربیات مردم بومی” خواند.

“من از رهبران اتاق خبر خود سپاسگزارم که از کار من حمایت کرده اند و اهمیت گفتن داستانهای بومی را از دیدگاه زنان بومی درک کرده اند. با این وجود بیش از هر چیز این افراد بومی هستند که به من اعتماد دارند تا داستانهای حساس و قدرتمند خود را تعریف کنند او واقعاً صاحب این افتخار است. ”

شما می توانید کارهای استریت را در سیستم عامل های محلی و ملی CBC ببینید و بشنوید. ستون او Reconcile This ، که به تنش های بین مردم بومی و م institutionsسسات قبل از میلاد می پردازد ، از شبکه CBC پخش می شود نسخه اولیه