با شروع شمارش آرا final نهایی ، منجر به سوابق سواری در 2 سال قبل از میلاد از لیبرال به NDP شوید

انتخابات قبل از میلاد با هدف شمارش بیش از 660،000 برگ رای گیری غیر حضوری و غیابی تا اواخر روز یکشنبه برای رسیدن به شماری نهایی برای انتخابات استانی اخیر بریتیش کلمبیا انجام شده است ، اما ممکن است این هدف را از دست بدهد.

اندرو واتسون ، سخنگوی انتخابات قبل از میلاد ، گفت که روز جمعه شمارش آرا آغاز شده است و مقامات هنوز در حال برنامه ریزی برای تکمیل یکشنبه هستند.

وی گفت: “روند شمارش آرا کمی بیشتر درگیر است و به همین دلیل ما این دوره سه روزه را داریم که امیدواریم بتوانیم شمارش را انجام دهیم.” “اما با حجمی که با آن سر و کار داریم ، می تواند بیش از این باشد.”

نتایج انتخابات ماه گذشته قبل از میلاد به کرسی های حزب دموکراتیک دموکراتیک 53 کرسی ، لیبرال های 27 قبل از میلاد و سبزها 3 کرسی اختصاص داد – چهار سوings تصادف بدون تصمیم.

چهار سواری بلاتکلیف عبارتند از: Abbotsford-Mission ، Chilliwack-Kent ، Richmond-South Center و Vernon-Monashee.

در حالی که همه آرا عصر جمعه شمارش نشده بودند ، پام الکسیس از حزب دموکراتیک حزب دموکرات با 550 رأی بیشتر از سایمون گیبسون ، رئیس حزب لیبرال در Abbotsford-Mission ، پیش افتاد.

گیبسون در شب انتخابات رهبری مسابقه را بر عهده داشت.

اریک فاستر ، حزب فعلی حزب لیبرال ، روز جمعه را با برتری تقریباً 200 رأی نسبت به هارویندر سادو ، حزب دموکرات جدید آغاز کرد ، اما اکنون وی با 50 رأی در ورنون-مونشی از تازه وارد پیروی می کند.

NDP هنوز در مسابقات تنگاتنگ دیگر پیشرو است

جدید دموکرات ها کلی پدون در چیلیواک کنت و هنری یائو در مرکز ریچموند جنوبی همچنان به پیشبردهای ناچیز شب شب خود ادامه می دهند.

Paddon روز جمعه کمتر از 125 رأی نسبت به Laurie Throness فعلی ، که مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک نامزد لیبرال آغاز کرد ، پس از ایجاد هیاهوی مقایسه برنامه های ضد بارداری رایگان با موارد طبیعی در یک جلسه همه نامزدها ، از ادامه فعالیت خود منصرف شد.

استعفای وی خیلی دیر انجام شد تا لیبرالها جایگزین عضو دو دوره مجلس قانونگذاری شوند ، نام او به عنوان یک لیبرال در صندوق رای بود.

شمارش آرا در تعداد کمی از مسابقات انجام شده و نتایج بدون تغییر باقی مانده است.

انتخابات پیش از میلاد در بیانیه ای اعلام کرد که حدود 662000 پاکت گواهینامه حاوی برگه های رای غایب یا نامه پستی از سراسر استان دریافت کرده است.

واتسون گفت که شمارش این آرا بیشتر از شب انتخابات درگیر است.

وی گفت: “یک شب انتخابات شما تیم خود را با صندوق های رأی خود دارید و همه آراots در صندوق هستند و آنها آن را روی میز می ریزند و می شمارند.” “در این حالت ، رای های غایب یا نامه های پستی در واقع در پاکت صدور گواهینامه ای است که اطلاعات رأی دهندگان را در آن قرار داده است و در آن یک پاکت رازداری است و در پاکت رازداری برگه رای است.”

انتخابات قبل از میلاد می گوید پس از پایان شمارش نهایی ، تعداد كل آرا-واجد شرایط نامه پستی و غیرحضوری در انتخابات استان مشخص خواهد شد.

در سال 2017 ، حدود 6500 برگه رای گیری از طریق پست وجود داشته است.

واتسون گفت: “بدیهی است که تعداد رای گیری های رایانه ای در این انتخابات بیش از گذشته بوده است اما رای گیری از طریق پست از اوایل دهه 1990 گزینه ای در انتخابات استانی قبل از میلاد بوده است.”

وی گفت ، قبل از میلاد همچنین در همه پرسی های استان ، از جمله مالیات فروش هماهنگ و اصلاحات انتخاباتی ، در زمینه رای گیری از طریق پست تجربه داشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>