برنامه های ساخت خط دوچرخه سواری دریاچه به دریاچه در پنتیکتون ، پیش از میلاد ، با انتقاداتی روبرو شد

ماریانا ولف صاحب یک فروشگاه بوتیک حشیش در مرکز شهر پنتیکتون ، قبل از میلاد است. کلبه ای با قدمت یک قرن که محل زندگی این تجارت است ، یکی از جذابیت های مهم ساکنان محلی و گردشگران به شمار می رود.

اما ولف می ترسد که یک خط دوچرخه سواری پیشنهادی که از طریق شهر جنوبی اوکاناگان عبور می کند جایگزین تمام مکان های پارک جاده در نزدیکی مغازه او در خیابان مارتین شود و مشتریان راننده خود را از این کار دور کند.

ولف گفت: “ما 90 اصطبل پارکینگ در سمت غرب مارتین را از دست خواهیم داد.” “آنها [customers] احتمالاً به مکانهای دیگری که پارکینگ وجود دارد مراجعه کند. ”

وی و دیگر خرده فروشان مرکز شهر علیه شش کیلومتر مسیر دوچرخه سواری بین دریاچه سکاها و دریاچه اوکاناگان درخواست کردند – یک پروژه 8 میلیون دلاری که روز سه شنبه با رای 5-1 به تصویب شورای شهر رسید.

مسیر دوچرخه سواری شش کیلومتری قسمت هایی از چهار خیابان بین دریاچه های Skaha و Okanagan را اشغال می کند. (شهر پنتیکتون)

در سال 2012 ، شهر پنتيكتون نياز به ساخت مسير دوچرخه سواري از درياچه به درياچه جدا شده از ترافيك وسايل نقليه را با موانع ، مخروط ها يا حاشيه ها مشخص كرد. این در سال گذشته در برنامه رسمی جامعه خود اظهار داشت که این پروژه به حمایت از یک نوع حمل و نقل فعال و مقرون به صرفه کمک خواهد کرد.

شهرداری راه اندازی کرد سایت اینترنتی برای آگاهی مردم از طراحی مسیر دوچرخه سواری و جمع آوری نظرات آنها.

اما ولف می گوید بسیاری از ساکنان محلی از تلاش های شهر برای جمع آوری اطلاعات خود آگاهی نداشته اند.

وی گفت: “شاید فقط یك رویكرد آنلاین مانند آن لزوماً تنها راه تلاش و جلب نظرات مردم نباشد.” “آنها ممکن است ببینند یک دسته ایمیل در حال آمدن است … پایان[ing] در پوشه ناخواسته قرار دارد. “

مشاوره کیتی رابینسون می گوید که “100 درصد طرفدار” خط دوچرخه است ، با استناد به “برخی حمایت های قاطع” در شهر.

وی می گوید از نگرانی بازرگانان در مرکز شهر آگاه است و امیدوار است که سرانجام این پروژه را بپذیرند.

رابینسون به کریس گفت: “در دنیا مسیری دوچرخه سواری وجود ندارد که با نوعی جنجال آغاز شود ، اما پس از مدت کوتاهی خود را به عنوان نگین تاجی نشان داد که سالها توسط مردم محلی و گردشگران لذت می برد.” واکر ، میزبان برنامه های CBC سپیده دم جنوب.

مشاوره کیتی رابینسون می گوید بسیاری از پروژه های مسیر دوچرخه سواری با جنجال آغاز شده است. مسیر دوچرخه سواری دائمی در پل بورارد ونکوور ، که در اینجا نشان داده شده است ، یکی است. (جون هرناندز / سی بی سی)

یکی از جنجال های خط دوچرخه سواری که ممکن است رابینسون به آن اشاره کند ، خطوط دوچرخه سواری پل بورارد در ونکوور است.

قبل از اینکه مسیرهای دوچرخه سواری در ژوئیه 2009 ساخته شود ، با انتقاد شدید برخی از رهبران و اعضای جامعه که می گفتند این طرح منجر به انسداد ترافیک می شود ، مواجه شدند.

اکنون ، شهر ونکوور می گوید خط دوچرخه سواری Burrard Bridge شلوغ ترین نوع در آمریکای شمالی است.

رابینسون می گوید ساخت مسیر دوچرخه سواری پنتیکتون ممکن است چندین سال طول بکشد و کارکنان شهر ابتدا یک مرحله برنامه ریزی دقیق را برای رفع نگرانی های مشاغل مرکز شهر آغاز می کنند.

“ما هنوز فضای زیادی داریم تا بتوانیم مسیر را بهینه سازی کنیم ، شاید آن را از یک طرف جاده به سمت دیگر جاده منتقل کنیم تا دخالت کمتری در مشاغل ایجاد شود.”

هنوز زمان بندی برای شروع مرحله برنامه ریزی وجود ندارد.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
چگونه خودمان طراحی وب سایت را شروع کنیم؟