دکتر کریسمس لغو نشده است ، اما COVID-19 به این معنی است که “متفاوت به نظر می رسد”

با نزدیک شدن به تعطیلات دسامبر ، مقامات بهداشت پیش از میلاد می گویند که آنها اطلاعات مربوط به گسترش COVID-19 را برای تعیین نحوه برگزاری جشن ها در سال جاری مشاهده می کنند.

اما دکتر بانی هنری ، افسر بهداشت استان گفت که هیچ کس نباید انتظار گذراندن تعطیلات را به روشی معمول داشته باشد. این بدان معناست که مهمانی های اداری و اجتماعات بزرگ خانوادگی از بحث خارج است.

هنری روز پنجشنبه گفت: “امیدی وجود دارد. ما کریسمس خواهیم داشت. ظاهر آن متفاوت خواهد بود.” “در اینجا واکسنی ساخته نخواهد شد که روز کریسمس موجب صرفه جویی شود. هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم که این همه از بین برود.”

قبل از میلاد همچنان شاهد شیوع خارج از کنترل ویروس کرونا است زیرا موج دوم همه گیری ، فشار پرونده فعال و بستری شدن در بیمارستان را به سطح رکورد می رساند. از روز پنجشنبه ، 155 نفر با COVID-19 از 5،793 مورد فعال در بیمارستان بستری بودند و مدل سازی نشان می دهد تعداد موارد جدید روزانه هر 13 روز دو برابر شود.

هنری خاطرنشان کرد که بسیاری از بریتیش کلمبیایی ها آخر هفته این جشن را جشن می گیرند ، در زمانی که ساکنان ناحیه سرزمین اصلی تحت محدودیت های موقت جدی قرار دارند که اجتماعات با هر کسی که در همان خانه زندگی نمی کند را ممنوع می کند.

وی گفت: “کارهای کوچک بسیاری وجود دارد که می تواند ما را از این طریق عبور دهد.” “ما می توانیم راه هایی برای این کار بی خطر پیدا کنیم که از بزرگترهای خانواده ما محافظت کند. بله ، ما می توانیم آنها را ببینیم ، اما نمی توانیم به یک شکل در کنار هم باشیم.”

کریسمس هنوز بیش از یک ماه باقی مانده است و اینکه مردم تعطیلات را چگونه تشخیص دهند به نحوه گسترش بیماری در جوامع قبل از میلاد بستگی دارد.

هنری به شوخی گفت: “من فکر می کنم سانتا احتمالاً مصونیت دارد و ما خواهیم دید که چگونه می توانیم او را تسهیل کنیم.” وی افزود: “او دستهایش را زیاد خواهد شست و احتمالاً امسال در هر خانه ای شیرینی و کلوچه نخواهد خورد ، اما ما راه هایی برای عملکرد آن پیدا خواهیم کرد.”

وی گفت در مورد آنچه ممکن است برای کند کردن موج دوم ویروس ضروری باشد ، هیچ چیزی را رد نمی کند. این شامل امکان تمدید تعطیلات زمستانی برای دانشجویان در صورت شرایط این امر می شود.

“ما واقعاً تلاش می کنیم از داده هایی که در مورد محل انتقال و چگونگی انتقال آن در اختیار ما است استفاده کنیم تا به ما کمک کند کاری را که باید طی چند ماه آینده انجام دهیم هدف قرار دهیم تا به نقطه ای برسیم که بدانیم ایمن سازی در افق است. “هنری گفت.