راننده کامیون دزدیده شده در اثر برخورد با نیمه در Hwy 3 در جنوب پرینستون کشته شد

به گفته RCMP ، مردی 35 ساله پس از آنكه ادعا شد صبح روز چهارشنبه كامیونی را سرقت كرده و سپس آن را به یك تریلر تریلر پارک شده در Hwy 3 در جنوب پرینستون ، پیش از میلاد تصادف كرد ، جان خود را از دست داد.

مأموران پلیس پس از ساعت 7 صبح به خانه ای در روستای کولمونت فراخوانده شدند تا گزارش یک وسیله نقلیه مسروقه را اعلام کنند.

طبق گفته گروهبان RCMP ، صاحب خانه کامیون خود را در حال رانندگی در محل رانندگی رها کرده بود و به دیدن شخصی که آن را دور می کند بازگشت. جیسون بایدا.

به گفته RCMP ، مالک سعی کرد کامیون را با وسیله نقلیه دیگری دنبال کند اما با ورود آن به مرکز شهر نزدیک پرینستون ، ردیابی آن را از دست داد.

بایدا در بیانیه ای مکتوب گفت ، افسران پلیس برای کامیون مسروقه گشت زنی کرده و بعداً از برخورد در بزرگراه 3 ، جنوب شهر در نزدیکی چک ترمز اجلاس یکشنبه مطلع شدند.

وی گفت ، کامیون مسروقه به پشت تریلی-تریلی که در نزدیکی چک ترمز پارک شده بود برخورد کرده است.

یک مرد 35 ساله در صندلی راننده مرده پیدا شد.

بایدا گفت: “شاهدان گزارش دادند كه كامیون در بزرگراه 3 با سرعت بیش از حد در حال رانندگی است و هیچ وسیله نقلیه دیگری قبل از برخورد به دنبال او نیست.”

مرد کشته شده توسط افسران پلیس شناخته شده بود و هیچ آدرس ثابتی نداشت.

بایدا گفت: “RCMP Princeton با كمك RCMP تحلیلگر بازسازی خدمات ترافیك Okanagan جنوب در حال تحقیق در مورد سرقت وسیله نقلیه و مرگ این مرد است.”

مقالات دیدنی و پیشنهادی
ناظران مرغ اردک خوش شانس یکی را مشاهده می کنند که به گفته کارشناسان قبلاً هرگز در سال قبل از میلاد مسیح چنین چیزی دیده نشده است

“اعتقاد بر این است که سرعت و رانندگی خطرناک از عوامل موثر هستند.”

هویت مرد متوفی منتشر نشده است. سرویس جاسوسی BC در حال بررسی مرگ است.