هت تریک کرنکویچ به تاندربردز کمک کرد تا پیتس را در مسابقات قهرمانی جام یادبود دو برابر کند

سیاتل تاندربردز که در این فصل با پیروزی در بازی های مهم در مرکز ساندمن غریبه نیست، یک شنبه بزرگ دیگر را با شکست 6-3 پیتربورو پیتس در افتتاحیه جام یادبود برای هر دو تیم به دست آورد.

تاندربردز، قهرمان لیگ هاکی وسترن، که در اوایل این ماه دو بار در کاملوپس پیروز شد تا بلیزرز را شکست دهد و فینال کنفرانس غرب را برنده شود، 1-0 و 2-1 از قهرمان لیگ هاکی انتاریو عقب افتاد، اما حاضر به کناره گیری نشد.

جی آر آون در 1:24 وقت اول پیتس را 1-0 جلو انداخت. لوکاس سیونا در 39 ثانیه از زمان دوم بازی را مساوی کرد، قبل از اینکه اوون بک در 15:53 ​​پیتس را 2-1 کرد. کمتر از یک دقیقه بعد کایل کرنکویچ بازی را 2-2 کرد.

گل دوم کرنکوویچ در این بازی در 10 دقیقه از وقت سوم، سیاتل را 3-2 پیش انداخت و نولان آلن در 11:22 بازی را 4-2 کرد.

اوری هیز با یک گل قدرتمند در ساعت 13:56 پیتربورو را به یک گل رساند، اما این به همان اندازه نزدیک بود که پیتس به آن نزدیک شد تا اینکه جردن گوستافسون در ساعت 16:45 گلزنی کرد و نتیجه را 5-3 کرد و کرنکویچ با گل سوم خود – یک گل کوتاه – یخ زد. در ساعت 18:26 تلاش خود را به سمت دروازه خالی انجام داد.

تاندربردز 40-26 پیتس را شکست داد و در بازی قدرتی 0 بر 2 پیش رفت. پیتز 1 بر 2 با برتری مرد پیش رفت.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
یک شوخی کمدین BC به نام الکس جونز. اکنون جونز تهدید کرده است که اقدام قانونی خواهد کرد

میزبان کاملوپس بلیزرز که روز جمعه توسط قهرمان QMJHL کبک ریمپارتس با نتیجه 8-3 شکست خورد، یکشنبه (6 بعدازظهر، ET) در نبرد 0-1 تیم ها به مصاف پیتس می رود. تی بردز در روز دوشنبه (9 شب، ET) در یک جدال 1-0 با تیم های ریمپارت روبرو می شود.