والدین می گویند دانش آموزان با نیازهای ویژه در صورت انصراف از مدرسه خطر از دست دادن مکان خود را دارند

در میان نگرانی های مجدد در مورد بیماری همه گیر COVID-19 ، برخی از والدین ساکن دره فریزر می گویند فرزندانشان که نیازهای ویژه ای دارند ، در صورت بیرون آمدن از مدرسه برای محافظت از سلامتی شخصی خود ، خطر از دست دادن حمایت های آموزشی مهم را دارند.

اشلی پارکر 35 ساله گفت: “من می بینم که این استان پشتوانه ما را ندارد همانطور که فکر کردم.”

مادر South Surrey می گوید اگر پسرانشان 8 و 6 ساله باشند ، اگر به طور موقت از مدرسه خارج شوند ، به دلیل زندگی در خارج از حوضه آبریز ، در معرض انتظار قرار می گیرند. این زوج از دوران کودکستان در مدرسه ای که بخشی از منطقه مدرسه ساری است و CBC موافقت کرده است نام آن را نگذارد ، حضور داشته اند.

هر دو پسر مبتلا به اوتیسم هستند و برای تحصیلات خود نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند. بزرگترین فرد همچنین دارای سندرم داون و سابقه مشکلات تنفسی ، از جمله کروپ – یک عفونت دستگاه تنفسی فوقانی شناخته شده برای ایجاد سرفه پارس کننده است.

این سابقه پزشکی ، همراه با تشخیص مثبت COVID-19 معلم و میزان بالای تعامل بین پسران و دستیاران آموزشی آنها ، پارکر را مجبور به فکر نگه داشتن آنها در خانه کرده است. این تصمیمی است که وی نگران است در صورت صبر کردن در هنگام بازگشت بازگشت ، می تواند عواقب طولانی مدت داشته باشد.

“اگر [my eldest] او گفت که باید با یک دستیار آموزشی جدید ، در یک مدرسه جدید ، جایی که او کسی را نمی شناخت و او این روابط و پیوندها را ایجاد نکرده باشد ، شروع کنم.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
یوسف(ع)، رزم آزمای معرکة نفس

پارکر می گوید که این مدرسه در ابتدا یک مدل یادگیری ترکیبی ارائه می داد ، که شامل ترکیبی از وقت مدرسه و خانه بود ، اما او ترجیح می دهد برای نگه داشتن کودکان در خانه یا حمایت از آنها در صورت نیاز در مدرسه کمک بگیرید.

CBC برای توضیح در مورد موضوع با منطقه مدرسه ساری تماس گرفت ، اما قبل از موعد مقرر در مورد آن خبری نداد.

پدر و مادر لنگلی نیز با همین معضل روبرو هستند

رابین کربی همچنین احساس می کند که مجبور شده است بین سلامتی و آینده تحصیلی فرزندش یکی را انتخاب کند.

کربی اصرار دارد دخترش را که دارای اختلال خود ایمنی است ، به دلیل نگرانی از COVID-19 در خانه نگه دارد ، اما او می گوید که مدرسه اخیراً گفته است که محل دخترش دیگر تضمین نشده است.

خانواده کربی نیز مانند پارکر در خارج از حوضه آبریز منطقه مدرسه لانگلی خود قرار می گیرند. CBC به دلایل حفظ حریم خصوصی با نام این مدرسه موافقت نکرده است.

وی گفت: “آیا پدر یا مادری باید در خانه نشسته باشند و به” خدا ، وقتی این همه چیز تمام است ، من كجا می خواهم كودكم را بفرستم؟ “بروند. “نه ، بیمار است.”

منطقه مدرسه لانگلی می گوید که “تمام تلاش خود را برای تأمین نیازهای بهداشتی ، ایمنی و آموزشی خانواده ها در این دوران سخت انجام می دهد.”

این منطقه گزینه های یادگیری تو کلاس و توزیع را ارائه می دهد که به دانش آموزان اجازه می دهد تا در کلاس های انتخاب شده ثبت نام کرده و بدون مشکل به مدرسه برگردند. دانشجویانی که برای تحصیل در خانه انصراف می دهند ، باید مراحل ثبت نام را انجام دهند.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
طراحی داخلی اداری شرکت پرستیژ

این ناحیه می گوید که این کار با خانواده ها و دانش آموزان کار می کند ، اما قرارگیری در یک برنامه مدرسه برای کسانی که از دام خارج نیستند تضمین نشده است.

مناطقی که انتظار می رود با خانواده ها کار کنند

کارشناسان شمول می گویند انتظار می رود نواحی مدارس با خانواده ها گفتگوهای مشترک داشته باشند تا بهترین برنامه را برای کودکان با توانایی های متنوع تعیین کنند.

اریکا سدیلو ، مدیر سیاستگذاری و برنامه های عمومی Inclusive BC ، گفت: “سازگاری مهم است.” “در یک زمان خاص ، برخی از دانش آموزان باید یاد بگیرند که انعطاف پذیر باشند و با افراد جدید سازگار شوند. اما برای این اتفاق ، ما باید یک برنامه کاملاً سازگار و متناسب با ریتم دانش آموز داشته باشیم.”

سدیلو اضافه می کند که بسیاری از همین چالش ها قبل از COVID وجود داشته است ، اما با همه گیر شدن بیماری ها بیشتر شده است.

اشلی پارکر می گوید که کارکنان مدرسه از اوضاع خانواده حمایت می کنند ، اما تحت تأثیر سیاست منطقه مدرسه ساری قرار دارند. (بن نلمز / سی بی سی)

در همین حال پارکر می گوید که کارمندان مدرسه تمام تلاش خود را می کنند اما سیاست های این منطقه برای فرزندان او ضرر است.

“من احساس می کنم که آنها واقعاً در مدرسه خود از دست خواهند رفت.”