ویدئویی که نشان دهنده عمل جنسی در پیاده رو شلوغ است ، آسیب پذیری زنان در مرکز شهر ایست ساید را برجسته می کند: طرفداران

یک ویدئو نگران کننده که در شبکه های اجتماعی در حال چرخش است ، فرسایش ایمنی زنان در مرکز شهر ایست ساید ونکوور ، به ویژه در هنگام شیوع بیماری ، را برجسته می کند ، به گفته طرفداران.

این ویدئو – که تحقیقات پلیس و شهر ونکوور را برانگیخته است – مردی را نشان می دهد که به نظر می رسد در روز روشن در یک پیاده رو در نزدیکی تقاطع شلوغ خیابان های اصلی و هاستینگز با یک زن رابطه جنسی برقرار می کند در حالی که مردم از آنجا رد می شوند ، در حالی که چند مرد در این نزدیکی خنده می گیرند و اظهارات غیر رنگی می کنند.

در فیلم مشخص نیست که زن رضایت داده یا حتی کاملاً هوشیار است – اما هیچ کس در این فیلم که دو دقیقه و 17 ثانیه طول می کشد ، هیچ کس بررسی نمی کند.

Mebrat Beyene ، مدیر اجرایی Wish ، گروهی که طرفدار کارگران جنسی است ، می گوید که وی پس از جلب توجه خبرنگار توسط وی ، این فیلم را دیده است.

بیین گفت: “این فقط نوعی دلخراش است که بسیاری از مردم در آنجا راه می رفتند … هیچ کس بررسی نمی کند که آیا حال او خوب است”.

“نظرات همه به نوعی از نوع تشویق كننده او بود. بنابراین چگونه بسیاری از مردم می توانند از آنجا عبور كنند ، حتی اگر توافق داشته باشد ، حتی از این منظر كه سعی كنند بفهمند او خوب است یا نه ؟ “

مقالات دیدنی و پیشنهادی
اعتصاب نویسندگان هالیوود می تواند بر تولیدات تلویزیونی بریتیش کلمبیا تأثیر بگذارد

این ویدئو در یک روز روشن و آفتابی در خیابان East Hastings گرفته شده است ، و مرکز جامعه کارنگی در پس زمینه آن قابل مشاهده است. یک مرد بدون پیراهن که از کمر به پایین در کیسه خواب پیچیده شده است ، در بالای زنی دیده می شود که وضعیت روحی و جسمی او نامشخص است.

در یک لحظه پای او از روی شانه او بلند شده است. تماشاگران خنده می گیرند و نظراتی مانند “شما نمی توانید این وضعیت را بالا ببرید” و “مثل زمان رومی ها است” می گویند.

مشخص نیست که چه اتفاقی قبل و بعد از فیلم افتاده است ، که قبل از شروع تحقیقات پلیس به طور گسترده منتشر شد.

“حضور مناسب پلیس” لازم است: رئیس VPD

رئیس اداره پلیس ونکوور آدام پالمر به سی بی سی گفت که این فیلم را دیده است. وی می گوید این شواهدی است مبنی بر کمبود بودجه پلیس.

پالمر در 2 دسامبر به سی بی سی گفت: “اگر مردم این کار را در روز روشن در خیابان شهری در مرکز شهر ونکوور انجام می دهند ، این به شما نشان می دهد که اکنون اوضاع در شهر ما آنطور که باید نیست و ما به حضور مناسب پلیس احتیاج داریم.” .

گزارش اخیر کارمندان شهر توصیه می کند بودجه پلیس 3.1 میلیون دلار کاهش یابد تا خسارات ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 جبران شود.

Beyene و سایر مدافعان زنان متقاعد نشده اند که بیشتر افسران پلیس بتوانند مسائل ایمنی طولانی مدت را در خیابان های Downtown Eastside ، که بدنام ترین آنها به عنوان شکارگاه توسط قاتل سریالی رابرت پیکتون در سال 2007 مورد استفاده قرار گرفت ، حل کنند.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
روشا مشاور، مرکز مشاوره تلفنی و حضوری خانواده، روانشناسی، تحصیلی

و آنها می گویند این ویدئو بدترین نمونه از آنچه در مرکز شهر ایست ساید و سایر مناطق استان رخ می دهد ، جایی که زنان آسیب پذیر ، فقیر هستند و با استفاده از مواد مخدر دست و پنجه نرم می کنند ، نیست.

آنجلا ماری مک دوگال ، مدیر اجرایی خدمات پشتیبانی زنان باتکر ، می گوید وقتی صحنه “وحشتناک و وحشتناکی” مانند آنچه در این فیلم نشان داده می شود ، چنان عادی می شود که مردم نمی توانند واکنشی نشان دهند ، نیاز به کمک بیشتری است.

MacDougall می گوید از ماه مارس تاکنون تماس های با خط کمک سازمان خود سه برابر افزایش یافته است. وی افزود: گاهی اوقات یک زن 15 بار تماس می گیرد قبل از اینکه از نظر روانی آماده باشند یا احساس امنیت کافی برای درخواست کمک کنند ،

“خشونت بر مبنای جنسیت در ساخت این ماده پخته شده است [Downtown Eastside] مک دوگل به سی بی سی گفت نسخه اولیه پنجشنبه.

علامتی که باعث افزایش فاصله فیزیکی در مرکز شهر ایست ساید می شود. سرویس های پشتیبانی تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند. (بن نلمز / سی بی سی)

مدافعان به دنبال حمایت بیشتر هستند

بینه می گوید زنان آسیب پذیر پلیس بیشتری نمی خواهند ، آنها راهی برای بیرون رفتن از خیابان می خواهند.

وی گفت آنها به دنبال دستیابی بهتر به پشتیبانی بهداشت روانی ، اسکان اضطراری ، مواد مخدر بی خطر و دسترسی سریعتر و آسانتر به درمان دارویی و نقاط ترک اعتیاد هستند.

Beyene می گوید ، مهمترین و مهمترین آنها ، اصولاً مانند مکانی برای فراخوان کمک و بستری برای خوابیدن است.

وی گفت: “تمام مواردی که برای ایجاد ثبات در زندگی به آنها احتیاج دارید ، همه چیزهایی که برای بازگرداندن فرزندان خود نیاز دارید ، و همه مواردی که برای نگهداری مجدد آنها نیاز دارید.”

هر دو Beyene و MacDougall می گویند که همه گیر شدن زندگی فقط باعث خطرناک شدن زندگی این زنان شده است ، زیرا منابع بسیار تنگ شده و دستورات بهداشتی مانند نیاز به فاصله فیزیکی تعداد تخت های پناهگاه موجود را کاهش می دهد.

MacDougall گفت: “ما از زمان COVID-19 شاهد فرسایش در فضاهای ایمن بوده ایم.”