,اخبار" />من با کمک استاد یوسفیان پور و موسسه حرف آخر توانستم دین و زندگی را به 100 برسانم. محتوای این مجموعه ارزشی معادل 600 هزار تومان دارد که به صورت رایگان به کلیه داوطلبانی که “شماره 5” را به سامانه پیامکی 10002907 موسسه ارسال می کنند ، تحویل می شود. شهود محتوا درک یک داوطلب یا مخاطب را آسان می کند. این دو رکن دارد: شهود و استفاده از الگو به جای فرمول. اساس اصلی یادگیری حرف آخر استفاده از پویانمایی است که باعث کاهش زمان آموزش می شود و پویانمایی خود از دو پایه الگوی سازی و شهود تشکیل شده است. در هر صورت ، شما باید در مورد بهترین راه حل برای خود یا عضوی از خانواده که در کنکور شرکت می کند حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان ، فکر کنید. ویروس کرونا در کنکور 99 زهر خود را ریخت و دانش آموزان ثبت نام شده در سال تحصیلی 98-99 را از طرق مختلف تحت تأثیر قرار داد.

با 14 الگور طلایی حجم زیادی از اطلاعات را در اختیار مخاطب قرار می دهند. تاکنون در تیرماه سال 1399 تصمیم به شرکت در دینی حرف آخر کنکور1400 قرار گرفت. استاد یوسفیان پور واقعاً یک دید تازه ای از درس دین و زندگی را به آدم می دهد. دانشجوی کنکوری به دنبال منبعی برای مطالعه اجباری تمام دروس است و علاوه بر تحصیلات کامل ، می تواند آزمون های بی شماری را نیز حل کند. بله درسته. انشالله که به شما کمک کند در کنکور به آن درصدی که می خواهید برسید. یا کرونا به کنکور 1400 راه پیدا نمی کند و خوب تمام می شود ، که بعید است. داوطلب به طور متوسط به 5 ساعت مطالعه ، تست هر درس ، تکرار هر درس ، تکمیل تست های پیچیده و نگاهی جامع به هر درس مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی اجی مجی نیاز دارد. بودجه این 30 ساعت به گونه ای انتخاب شده است که با مشاهده آن و حل تست ها ، به 40 تست قطعی کنکور پاسخ داده شود. داوطلب پرونده را در یک بازه زمانی کوتاه می بندد و به طور کلی فقط 4 ماه طول می کشد تا داوطلب کل دوره را بخواند و به حرف آخر برود.

با استاد یوسفیان پور می توانیم فراموشی را کلاً فراموش کنیم. مفهوم را به خاطر نمی سپارد و جذب نمی کند و نتیجه این به خاطر سپردن آن جلوگیری از فراموشی و تثبیت حافظه طولانی مدت خواهد بود. ایشون جوری متن و آیه ها و احادیث را به هم وصل می کنند که فکر نمی کنم کسی بتواند اینکار را انجام دهد. به این بسته 5 روز با حرف آخر گفته می شود. درصدهای من در درس دینی به زور به بالای 50 می رسید اما امسال توانستم 96% پاسخ دهم. موسسه حرف آخر هدیه ویژه ای را برای آن دسته از داوطلبانی که می خواهند قبل از هر اقدامی با این مجموعه آشنا شوند ، ارائه می دهد که در قالب یک بسته آموزشی به دانش آموزان ارائه می شود. اخرین حرف ؛ 40 سوال قطعی در کنکور به صورت رایگان! با پکیج دینی جناب یوسفیان پور برای من تحولی در دینی رخ داد.

دینی را پارسال 78% زدم اما امسال 95% توانستم در کنکور پاسخ دهم. من سال اول معارف را 40% زدم اما امسال توانستم 90% بزنم. من اصلاً نمی توانستم با دینی ارتباط برقرار کنم . من دینی را 100% جواب دادم. ولی آن هایی که گوش دادم خیلی راضی ام. آن دو سالی هم که کنکور دادم درصدم از 50 بالاتر نمی رفت. خانم مبارک شاهی شما یک سری از دی وی دی های ما را تهیه کردید، از دی وی دی ها راضی بودید؟ خانم مبارک شاهی: بله خیلی. خانم مبارک شاهی: خیلی ممنونم. خانم مبارک شاهی: بله من راضی هستم. خانم مبارک شاهی: سلام. جناب یوسفیان پور شخصی کامل و منظم هستند. با توجه به شیوع ویروس کرونا ، بسیاری از متقاضیان فکر کرده اند که در پایان سرنوشت کنکور 1400 چه خواهد بود. یعنی واقعا شاهکاره به نظرم دین و زندگی تان. شما الان دین و زندگی ما را هم تهیه کردید، از دین و زندگی راضی بودید؟ امسال دین و زندگی را 90% زدم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش پایه اول دبستان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.