Fraser Health شیوع COVID-19 را در 3 مرکز مراقبت اعلام می کند

سازمان بهداشت فریزر شیوع COVID-19 را در سه مرکز مراقبت طولانی مدت در منطقه اعلام کرده است.

یکی از ساکنان باغ های چارتول لنگلی ، یکی از ساکنان دهکده سالخوردگان پورتال صلح و یک کارمند در هریسون در دهکده الیم آزمایش ویروس مثبت بوده است.

Gardwell Langley Gardens یک سایت مستقل برای زندگی ، مساعدت و مراقبت طولانی مدت در لانگلی است ، در حالی که Village Seniors Portal Peace و The Harrison در Elim Village مراکز مراقبت طولانی مدت در ساری هستند.

مقام بهداشت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که اقدامات کنترل پیشرفته در هر سایت اعمال شده است.

در بخشی از این مقاله آمده است: “Fraser Health با کارمندان برای شناسایی هر کسی که در معرض تماس قرار گرفته است کار می کند و برای محافظت از سلامت همه کارکنان ، ساکنان و خانواده ها در حال انجام اقدامات است”

مقامات بهداشت قبل از میلاد 525 مورد جدید COVID-19 را در روز سه شنبه و سه مورد مرگ دیگر اعلام کردند ، زیرا تعداد بستری شدن در بیمارستان به سطحی رسیده است که از بهار دیده نشده است. از موارد جدید ، 92 درصد در مناطق بهداشت ساحلی ونکوور و بهداشت فریزر بوده است.

مقامات روز شنبه محدودیت های گسترده جدید COVID-19 را برای مناطق بهداشتی ساحلی ونکوور و بهداشت فریزر اعلام کردند تا تعداد پرونده ها از افزایش بیشتر جلوگیری کند. دستورات جدید بر گردهمایی های اجتماعی ، مسافرت ، تمرینات گروهی در محیط داخلی و محل کار تمرکز دارد و تا ظهر 23 نوامبر اعمال می شود.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
آش رشته مرغ را کنار بگذارید. این رستوران های ویکتوریا ایده شما درباره غذاهای راحت را گسترش می دهند