Whistler Blackcomb برای فصل اسکی باز می شود زیرا مسافران روزانه گفتند که دور بمانند

پس از ماهها برنامه ریزی ، Whistler Blackcomb برای فصل اسکی با پروتکلهای همه گیر در دسترس قرار گرفته است.

اما ، شاید برای اولین بار در تاریخ خود ، شهرداری استراحتگاه امیدوار است که گردشگران و مسافران روزانه در اینجا دور بمانند.

در حالی که بسیاری از مردم ممکن است از برخورد به دامنه ها هیجان زده شوند ، اما دکتر بانی هنری ، افسر بهداشت استان ، از هرگونه سفر غیر ضروری توصیه کرده است ، زیرا BC سعی در کنترل موارد COVID-19 دارد.

هفته گذشته ، هنری از مردم خواست هر تعطیلات یا برنامه ای را که برای ویسلر در نظر گرفته اند به تعویق بیندازند و به جای آن از کوههای محلی خود دیدن کنند – و نه ، ویستلر اگر در ونکوور یا ساری زندگی می کنید ، محلی حساب نمی شود.

توصیه های او همراه با یک سری سفارشات در سطح استان بود که تا 7 دسامبر اعمال می شود.

روز چهارشنبه ، جک کرامپتون ، شهردار ویستلر ، پیام هنری را برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری در این زمان تکرار کرد.

“هدف این است که COVID-19 را از بین ببریم و از نظر بهداشتی و همچنین از نظر اقتصادی اولویت شماره 1 ماست. نادیده گرفتن اقداماتی که منحنی را مسطح و حذف می کند ، هم با سلامتی و هم با اقتصاد ما مغایرت دارد ، بنابراین ما مسیری که به طور جدی توسط بهداشت عمومی فراهم می شود ، “او گفت.

“ما خوشحالیم که رهبری ارائه شده توسط ما را در اختیار داریم [Henry] … اما این چالش برانگیزترین فصل زمستان خواهد بود که من در آن شرکت داشته ام. “کرومپتون که بیش از 15 سال در ویستلر کار کرده است ، اضافه کرد.

مقالات دیدنی و پیشنهادی
فروش عمده عطر بصورت عمده

برای کسانی که آن را به دامنه ها می رسانند ، تجربه مطمئناً متفاوت خواهد بود. از گرفتن بلیط گرفته تا سوار شدن به آسانسور ، خیلی چیزها تغییر کرده است.

هنوز هم مربوط به فیلم زنده زنده بادامک اخیر ویستلر کوه در ارتفاع 1850 متری است. شیب ها قرار است روز پنجشنبه باز شوند. (Whistler Blackcomb)

Vail Resorts ، صاحب و اداره Whistler Blackcomb ، در ماه آگوست اعلام کرد که برای نگهداری ظرفیت و حفظ فاصله فیزیکی ، از دارندگان پاس مجبور به رزرو می شوند.

سیستم آنلاین جدید آنها دارندگان کارت را در اولویت قرار می دهد و فروش بلیط آسانسور را محدود می کند ، که پس از رزرو روزهای اولویت دارندگان کارت در 8 دسامبر در دسترس خواهد بود.

پوشش چهره برای دسترسی به کوه مورد نیاز است و در کلیه امکانات Whistler Blackcomb اجباری است. ناهار خوری در کوهستان باز است ، اما رزرواسیون الزامی است و پرداخت نقدی پذیرفته نیست.

خلبان Jan Nademlejnsky در روز افتتاحیه ، 21 نوامبر ، بر فراز Sun Peaks پرواز کرد تا مناظر هوایی تماشایی کوه و مناطق اطراف را ثبت کند. (Jan Nademlejnsky / Youtube)

اما برای شهرهای تفریحی ، مدت طولانی بدون گردشگر ضرر مالی خواهد داشت.

قله های سان ، در شمال شرقی کاملوپس ، پیش از میلاد ، در 21 نوامبر با در دست داشتن پروتکل های مشابه COVID-19 از بازدید کنندگان استقبال کرد.

شهردار سان پیکس ، ال راین ، با آسمان آبی کامل و پودر تازه ، آن را به عنوان یکی از بهترین دهانه های تفریحی توصیف کرد.

وی گفت ، اما ضربه مالی به شهرداری تفریحی می تواند تا 30 میلیون دلار باشد. كرومپتون رقم مالی ارائه نداد ، اما ویستلر را “یك شهر با یك صنعت” توصیف كرد كه معمولاً سالانه سه میلیون بازدیدكننده دارد.

کرومپتون گفت: “افرادی که امسال در این اطراف نیستند از نظر اقتصادی سخت خواهند بود.”

رائین از مردم خواست که برای کنترل ویروس کرونا به سهم خود عمل کنند تا سفر برای اسکی بار دیگر امن باشد.

رائین گفت: “ما می توانیم تغییری ایجاد کنیم. اگر همه ما توجه داشته باشیم ، یک فصل اسکی خواهیم داشت. اگر افراد زیادی را بیش از حد آرام بگیرند و توجه نکنند ، ممکن است فصل اسکی به خطر بیفتد.” گفت

“چراغ روشن افق این است که مطمئناً با واکسیناسیون و این بار در سال آینده ، امیدوارم که این همه تاریخ باشد.”