ترجمه سایت

قیمت ترجمه هر کلمه در ترجمه مارس مترجم سایت
L- ترجمه قیمت هر
قیمت گذاری ما بسیار ساده است. ما به راحتی هر کلمه شارژ می کنیم. ما هیچ هزینه پنهانی یا حداقل نداریم. حتی اگر قیمت های ما به طور مفصل ذکر شده باشد ، در اینجا لیستی از قیمت های ترجمه به ازای هر کلمه از پرطرفدارترین زبانها برای ترجمه آورده شده است. اینجا را کلیک کنید تا نگاهی به نرخ ترجمه به روز شده ما در هر کلمه از تمام زبانهایی که ترجمه می کنیم انجام دهید .

زبان
قیمت گذاری / ورد
انگلیسی

0.04 دلار

چینی ساده (ماندارین)

0.045 دلار

سنتی چینی (هنگ کنگ)

0.045 دلار

سنت چینی (تایوان)

0.045 دلار

اسپانیایی

0.08 دلار

فرانسوی (فرانسه)

0.08 دلار

فرانسوی (کانادا)

0.10 دلار

ژاپنی

0.10 دلار

آلمانی

0.10 دلار

روسی

0.08 دلار

کره ای

0.08 دلار

هزینه ترجمه ها
برخلاف آنچه که از خدمات کلاس جهانی انتظار می رود ، قیمت های مقرون گوگل ترجمه به صرفه ای ارائه می دهیم. چرا می پرسی؟ به این دلیل که ما دوست داریم مشتری خود را خوشحال کنیم. ویژگی های منحصر به فرد ما همیشه نقشی محوری در ایجاد رابطه طولانی مدت با مشتریان داشته است. ما خدماتی را ارائه می دهیم که فقط شما را راضی نمی کند بلکه شما را مجبور به ادامه انتخاب ما می کند. بنابراین لازم نیست نگران قیمت ترجمه در هر کلمه باشید. ما در ترجمه مریخ ارزش کامل پول را ارائه می دهیم.

قیمت گذاری دقیق
بسته استاندارد
ما دو بسته ارائه می دهیم. بسته استاندارد و بسته حرفه ای. بسته استاندارد ما شامل ترجمه های حرفه ای است که معمولاً در بیشتر موارد ایده آل است. ترجمه های استاندارد هنگام ترجمه توضیحات محصول ، ایمیل ها و خبرنامه ها انتخاب خوبی هستند. بسته استاندارد ما از 0.04 $ / word شروع می شود.

بسته حرفه ای
با این حال برخی از ترجمه ها نیاز به دقت بیشتری دارند. در چنین مواردی بسته ترجمه سایت حرفه ای ما بهترین انتخاب ممکن است. بسته حرفه ای علاوه بر ترجمه های حرفه ای شامل قرائت اثبات شده نیز می باشد. این ترجمه ها در صورت داشتن محتوای حقوقی ، پزشکی و فنی ایده آل هستند . بسته حرفه ای ما از 0.06 $ / word شروع می شود.

بسته انحصاری
بسته انحصاری ما در دو شرایط قابل استفاده است.

شما یک پروژه بزرگ دارید و می خواهید از تخفیف استفاده کنید
شما باید محتوای خود را به زبانی ترجمه کنید که در بخش زبانهای خارج پیدا نکنید.
شما می توانید با تیم فروش هوشیار ما تماس بگیرید که به زودی تماس می گیرد تا در مورد مراحل بعدی صحبت کند.

نقل قول فوری
همیشه می توانید برآورد قیمت را توسط خودتان بدست آورید. به عنوان مثال اگر شما نیاز به محاسبه نرخ ترجمه در 1000 کلمه دارید ، می توانید 1000 را با قیمت هر کلمه در وب ما ضرب کنید. با این حال ، قیمت پیشنهادی تابع صنعت و بسته ای است که شما انتخاب می کنید. برای یک نقل قول دقیق می توانید پرونده های خود را بارگذاری کنید یا تعداد کلمات اسناد خود را تایپ کنید و ما بلافاصله به شما اطلاع می دهیم که قیمت نهایی شما چیست. ما همچنین قیمت ترجمه خود را به ازای هر کلمه برای هر زبان در وب سایت خود ارائه می دهیم.

نرخ ترجمه با تخفیف
ما برای مشتریان خود بسیار ارزش قائلیم و برای ایجاد روابط طولانی مدت با آنها بی وقفه کار می کنیم. پس از شروع سفارش از ما ، اعتبارات خود را از ما دریافت می کنید که به تخفیف های قابل توجه تبدیل می شود. علاوه بر این ، در سفارشات بزرگتر که از 1000 دلار عبور می کنند ، تخفیف ارائه می دهیم. با تماس با خدمات مشتری و محتوای خود می توانید مترجم سایت از بسته های تخفیفی ما بهره مند شوید.

تخفیف از طریق اعتبارات
با خرید اعتبار می توانید از تخفیف های شگفت انگیز بهره مند شوید. می توانید بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و از اعتبارات رایگان در هر بسته استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا اینجا کلیک کنید و ببینید چگونه می توانید از تخفیف های ما بیشترین استفاده را ببرید.

تعداد زبانهایی که پشتیبانی می کنیم
در حال حاضر ، ما از 120+ زبان آنلاین و 80+ زبان آفلاین پشتیبانی می کنیم . متخصصان زبان بسیار معتبر ما شبانه روزی کار می کنند تا ترجمه های فرهنگی و با کیفیت بالا را با سرعت مطلوب به شما ارائه دهند.

کیفیت ترجمه
ما یک سیستم کنترل کیفیت گسترده داریم اما مترجمان حرفه ای و بومی ما این کار را کاری آسان جلوه می دهند. با تجربه و مهارت های آنها بسیار نادر است که هر پروژه ای از روند تضمین کیفیت ما عبور نکند.