سیاست زیست محیطی که تکه نفت از اتاوا ASAP می خواهد

شرکت شل کانادا سال آینده بیش از 800000 درخت در فضای داخلی بریتیش کلمبیا خواهد کاشت ، طرحی که این شرکت امیدوار است در آینده جبران کننده های کربن با ارزشی ایجاد کند.

شل یکی از شرکت هایی است که دولت فدرال را برای ایجاد یک برنامه ملی جبران گاز گلخانه ای تحت فشار قرار می دهد ، اتاوا سال گذشته اعلام کرد و هیچ زمان مشخصی برای زمان شروع آن ندارد.

جبران کربن به شرکت ها و افراد امکان می دهد تا در پروژه های زیست محیطی سرمایه گذاری کنند تا میزان انتشار گازهای گلخانه ای خود را متعادل کنند.

شرکت های انرژی به طور فزاینده ای اهداف آب و هوایی را برای دستیابی به انتشار صفر خالص تا سال 2050 تعیین می کنند. در حالی که شرکت ها انتظار دارند نوآوری در فن آوری نقش مهمی در دستیابی به این اهداف داشته باشد ، علاوه بر تعیین توزیع گازهای گلخانه ای در زیر زمین ، خرید خرده فروشی ها راهی برای اطمینان از وجود این موارد است. حداقل راهی برای رسیدن به اهداف بلند پروازانه زیست محیطی است. در حالی که احتمالاً نوآوری رخ خواهد داد ، ممکن است فناوری در دست توسعه به اندازه مورد انتظار موثر نباشد.

تماشا کردن: چرا شل برای کاشت درخت هزینه می کند:

شل بودجه ای را برای پروژه بازسازی جنگل های داخلی BC با مشارکت با مرکز توان بخشی Chilcotin ، یک شرکت جنگلداری Tsilhqot’in ، برای کاشت 840،000 درخت بومی تأمین خواهد کرد. 1:59

دولت فدرال چند سال گذشته را صرف توسعه یک سیستم ملی جبران گاز گلخانه ای کرده است. محیط زیست و تغییرات اقلیمی کانادا برای تکمیل اولین پروتکل های جبران فدرال ، سال 2021 را هدف قرار داده است. دفتر وزیر محیط زیست فدرال به درخواست مصاحبه پاسخ نداد.

جبران کننده های کربن گلوله نقره ای برای مشکل گازهای گلخانه ای نیستند ، اما برخی از شرکت ها و دوستداران محیط زیست آن را به عنوان یکی از ابزارهای مقابله با تغییرات آب و هوایی می دانند.

جنگل کاری در مناطق آسیب دیده از آتش سوزی

پروژه شل درختانی را در منطقه ای از سال قبل از میلاد مسیح که در سال 2017 توسط آتش سوزی ویران شده بود ، کاشت. جنگل کاری مجدد با همکاری Central Chilcotin Rehabilitation ، یک شرکت جنگلداری Tsilhqot’in ، برای کاشت 840،000 درخت بومی است.

رئیس جو آلفونس ، رئیس قبیله ای دولت ملی Tsilhqot’in ، در مصاحبه ای گفت: “دیر یا زود مردم می فهمند که باید تجارت خود را به روشی دیگر آغاز کنند.”

وی گفت: “ما امیدواریم كه این الگویی باشد كه سایر ملل و شركت های دیگر از آن پیروی می كنند.”

هزینه پروژه دوساله درختکاری منتشر نشده است. طبق گزارش غیر انتفاعی Tree Canada ، برای جذب دی اکسید کربن تولید شده توسط یک اتومبیل معمولی که سالانه 20000 کیلومتر رانندگی می کند ، حدود 500 درخت کامل لازم است.

به گفته شل ، بسیاری از فرصت های دیگر در سراسر کشور برای مقابله با تغییرات آب و هوا وجود دارد.

مایکل کروزرز گفت: “آنچه ما از دولت فدرال و دولت های استانی به دنبال آن هستیم پروتکل هایی است که اجازه می دهد قواعد بازی برای چگونگی استفاده از این نوع سرمایه گذاری ها به عنوان روشهایی برای جبران انتشار گازهای گلخانه ای در سایر بخشهای اقتصاد ایجاد شود.” ، رئیس شل کانادا ، گفت.

“این به دانش زیادی نیاز دارد ، باید دقیق باشد ، و توسط اشخاص ثالث تأیید شود.”

روشهای مختلفی برای تولید جبران کربن وجود دارد ، از جمله ساخت پروژه های انرژی تجدیدپذیر. گرفتن گازهای متان از محل دفن زباله ها. و برخی از اقدامات کشاورزی مانند خاك ورز صفر.

کشاورزان نیز از جبران کربن استفاده می کنند

آلبرتا از سال 2007 برنامه جبران کربن خود را داشته است که شامل بسیاری از بخش ها از جمله کشاورزی است.

در ابتدا ، نگرانی ها وجود داشت زیرا برخی از کشاورزان مقادیر قابل توجهی پول را جمع می کردند بدون اینکه تغییری در عملکرد خود ایجاد کنند. با پیشرفت تکنولوژی ، بررسی اینکه یک کشاورز برای بهبود محیط زیست چه اقداماتی انجام داده است ، آسان تر می شود.

چاک مگرو ، مدیر عامل Nutrien با اشاره به مالیات کربن و مالیات سوخت گفت: “کربن برای یک کشاورز هزینه است.”

مدیر عامل Nutrien ، چاک مگرو دوست دارد کشاورزان بابت کربنی که ترجیح می دهند جبران شود. (Kyle Bakx / CBC)

شرکت بین المللی تولید کود بین المللی در کلگری از جمله شرکت هایی است که ابزار داده های دیجیتالی را برای ردیابی میزان کربن از مزارع جداگانه و میزان جذب آن از هوا در محصولات و خاک تولید کرده است.

وی افزود: “ابزاری برای کمک به کشاورزان برای درک واقعاً ردپای دیجیتالی ، ردپای محیطی آنها و سپس امیدواریم بتوانیم این کار را انجام دهیم تا بتوانیم در هنگام تولید محصولات سالم و فراوان ، به آنها برای جداسازی کربن پرداخت کنند.”

با اتخاذ برخی روش ها ، کشاورزان می توانند با کسب جبران کربن درآمد اضافی کسب کنند. (دون سامر / اخبار CBC)

یک کشاورز در آیووا انتظار دارد چک 290،000 دلار آمریکا را برای کربنی که در یک دوره 5 ساله توقیف کرده جمع کند. اعتبارات توسط غول تجارت الکترونیکی Shopify مستقر در اوتاوا از طریق بازار اعتبار کربن اداره می شود که توسط Nori LLC از سیاتل اداره می شود.

Shopify اعتبارات کربن را خریداری می کند تا انتشار خود را جبران کند.

سیستم های جبران کربن در گذشته با انتقاداتی روبرو بوده اند ، از جمله تخمین بیش از حد میزان حذف کربن و اثر بخشی فعالیت های خاص ، مانند کاشت درخت.

گروه های محیط زیست موافق هستند

گروهی متشکل از هشت سازمان زیست محیطی از ایجاد یک برنامه ملی جبران کربن ، از جمله بنیاد دیوید سوزوکی و دفاع از محیط زیست پشتیبانی می کنند.

به عنوان بخشی از تسلیم مشترک خود به دولت ، گروه ها گفتند که یک برنامه فدرال به اطمینان از انسجام ملی و قابلیت انعطاف پذیری ملی کمک می کند.

این سازمان ها در مقاله خود نوشتند: “جبران کننده های کربن می توانند نقش قانونی در تأمین انعطاف پذیری انطباق داشته باشند.” “با این حال ، ما می خواهیم این نکته را تقویت کنیم که جبران راهی برای جلوگیری از کاهش مستقیم گازهای گلخانه ای نیست ، از جمله در فعالیت هایی که باعث انتشار از دست دادن و تخریب اکوسیستم ها می شود.”

انرژی هاسکی به عنوان بخشی از برنامه جبران کربن در آلبرتا ، اعتبارات خود را خریداری و فروخته است ، اما این شرکت می خواهد دولت فدرال یک سیستم ملی معرفی کند ، بنابراین این توانایی را دارد که در عملیات خود در مناطق مختلف کشور که در حال حاضر هیچ طرح جبرانی وجود ندارد ، انتشار گازهای گلخانه ای را جبران کند. وجود داشته باشد

تماشا کردن: چرا هاسکی یک برنامه ملی جبران کربن می خواهد:

جانت آنسلی ، هاسکی انرژی توضیح می دهد که چگونه جبران خسارت می تواند به شرکت ها در رسیدن به اهداف آب و هوایی کمک کند. 1:47

این شرکت به عنوان نمونه تاسیساتی که می تواند انتشار خالص صفر داشته باشد ، به پروژه نفت West Wild Rose خود در سواحل نیوفاندلند و لابرادور اشاره کرده است. هاسکی قصد دارد از فناوری برای اطمینان از تولید نفت با 50 درصد انتشار کمتر در مقایسه با متوسط ​​بشکه نفت خام تولیدی در این کشور استفاده کند.

اگر هاسکی قادر بود جبران خسارات را با قیمت مناسب خریداری کند ، مقامات می گویند این یک تسهیلات صفر خالص است.

ساختار جاذبه بتنی عظیم هاسکی برای پروژه گسترش گل رز وست سفید حدود 50 درصد پیشرفت دارد. این شرکت می گوید اگر دولت فدرال یک برنامه ملی جبران کربن ایجاد کند ، این پروژه می تواند انتشار خالص صفر داشته باشد. (انرژی هاسکی)

“تنها راهی که شرکتها و در واقع ، دولت کانادا می خواهد به اهداف خالص خود برسد ، آزاد کردن و باز کردن قفل دارایی در اقتصاد ما است. ما باید بتوانیم در یک زمینه سرمایه گذاری کنیم و در زمینه دیگر کاهش انتشار را تحریک کنیم. منطقه از جمله بسیار مهم در مرزهای استانی ، “گفت: جانت آنسلی ، معاون ارشد Husky در امور شرکت ها و منابع انسانی.

وی گفت ، دستیابی به اهداف خالص در پروژه ، این پیام را به سرمایه گذاران و دولت ها می دهد که این صنعت تغییرات آب و هوایی را جدی می گیرد.

آنسلی گفت: “ما باید قدرت همکاری مشترک را باز کنیم ؛ در غیر این صورت با هم شکست خواهیم خورد.”