ناظران مرغ اردک خوش شانس یکی را مشاهده می کنند که به گفته کارشناسان قبلاً هرگز در سال قبل از میلاد مسیح چنین چیزی دیده نشده است

پرندگان پرنده جزیره ونکوور در حال هجوم به یک پارک ویکتوریا هستند که شاید تنها شانس آنها برای دیدن یک اردک تنها باشد که قبلاً در این گردنه جنگل دیده نشده است.

این یک پوچارد معمولی نامیده می شود و به گفته آن نایتینگل ، متخصص پرندگان قبل از میلاد ، هیچ گونه مشاهدات تاریخی از اردک در بریتیش کلمبیا وجود ندارد و همچنین ممکن است این اولین وحشی باشد که در کل کشور مشاهده شده است.

به گفته نایتینگل ، یک مرغ بزرگ ، با سر قرمز ، پشت نقره ای و یک اسکناس سیاه و سفید با علائم آبی ، بومی اروپا و آسیا است و معمولاً برای زمستان در جنوب این دو قاره مهاجرت می کند.

وی گفت: ممکن است این اردک خاص دارای تنوع ژنتیکی باشد که باعث شده از مسیر خارج شود و در سواحل غربی کانادا قرار گیرد.

نایتینگل گفت: “از آن لذت ببرید ، این شاید تنها باری باشد که یکی از آن ها را در بریتیش کلمبیا می بینید.”

اردک ، نر که احتمالاً از مهاجرت زمستانی سنتی خود به جنوب از اروپا و آسیا خارج شده است ، یک درمان نادر برای پرندگان است. (آن نایتینگل)

در حالی که در سال 2008 یک کتانی معمولی در کبک دیده می شد ، نایتینگل گفت هنوز هیچ رکورد رسمی از این مشاهده وجود ندارد زیرا ثابت نشده است که پرنده حیوان خانگی فراری نبوده است.

این یکی ، به گفته وی ، از افراد جلوگیری می کند و هیچ وسیله ردیابی یا برچسب روی آن نیست ، بنابراین به احتمال زیاد یک اردک وحشی است.

اولین بار توسط جودی ولز ، ناظر پرشور محلی ، در مخزن Summit Park شهر مورد توجه قرار گرفت و نایتینگل گفت که از آن زمان ، این مکان به نقطه داغی برای پرندگان تبدیل شده است که امیدوارند یک نگاه اجمالی و عکس بگیرند.

با این حال ، او نگران این است که مردم احتیاطات COVID-19 را برای این تجربه نادیده بگیرند.

نایتینگیل گفت: “مطمئناً ، بعضی ها از ونکوور آمدند.”

در حال حاضر ، سفرهای غیر ضروری در مناطق بهداشتی ساحلی ونکوور و فریزر و خارج از آن محدود شده است.

برای شنیدن آن نایتینگیل ، بچه گربه و داوطلب در رصدخانه پرندگان راکی ​​پوینت ، با CBC صحبت کنید در جزیره میزبان Gregor Craigie در مورد pochard مشترک ، روی پیوند صوتی زیر ضربه بزنید:

در جزیره7:15هشدار پرنده نادر – ما در مورد اولین لکه بینی اردک اوراسیا در کانادا صحبت خواهیم کرد

گریگور کریگی با آنر نایتینگیل ، مرغ چای محلی ، در مورد اردک مشترک پوچارد ، اردکی از آسیا و اروپا که اکنون به طور مرتب در پارک ویکتوریا دیده می شود ، صحبت کرد. 7:15