Township of Langley جدایی بر سر پلیس با شهر Langley را اعلام کرد

شهرستان لنگلی می‌گوید شورای آن به قطع رابطه خود با شهر لنگلی به دلیل هزینه‌های پلیسی و راه‌اندازی واحد RCMP خود رای داده است.

این تصمیم که روز چهارشنبه اعلام شد، پس از یک بحث طولانی در مورد نحوه تقسیم هزینه ها و منابع پلیس بین شهرستان – یک شهرداری روستایی گسترده – و شهر کمتر جمعیتی که یک منطقه شهری کوچکتر را پوشش می دهد، اتخاذ شد.

بیشتر بحث بر سر این بود که کدام شهرداری هزینه های پلیسی و خدماتی که دریافت می کند بیشتر است.

در بیانیه‌ای که صبح چهارشنبه منتشر شد، این شهرک به یک واحد مستقل نیاز دارد تا “به نیازهای این شهرداری بزرگ و در حال رشد بهتر پاسخگو باشد.”

اریک وودوارد، شهردار شهر لنگلی در این انتشار گفت: «ما باید تغییری ایجاد کنیم.

در ماه دسامبر، شورای 9 نفره، از جمله وودوارد، طرحی را تصویب کرد که از کارکنان می خواست پیامدهای مالی راه اندازی واحد RCMP خود را بررسی کنند.

این شهرک فوراً جزئیات بیشتری را در مورد برنامه خود برای پیشبرد این تغییر در روز چهارشنبه به اشتراک گذاشت.

تماشا | چرا BC دو لانگلی دارد؟

در بین دو لنگلی، بخش عمده ای از بودجه پلیس از این شهرستان تأمین می شود که طبق آخرین سرشماری جمعیتی بالغ بر 132603 نفر در مقایسه با 28963 نفر در شهر دارد.

گزارش های مالی اخیر نشان می دهد که شهر تقریباً 13 میلیون دلار به بودجه RCMP کمک می کند، در حالی که بودجه شهرستان تقریباً 30 میلیون دلار است.

در این اطلاعیه، شهرستان گفت که بودجه 33 افسر پلیس جدید را به این نیرو اختصاص داده است، با برنامه ریزی شده 10 افسر جدید در طی چهار سال آینده اضافه شود، در حالی که شهر لنگلی مجوز یک نفر را صادر کرده است.

“منصفانه نیست”

در این بیانیه آمده است که شهرستان یگان RCMP خود را می خواهد، بنابراین اولویت برای افسران این است که تنها به نیازهای شهرستان پاسخ دهند.

وودوارد در این انتشار گفت: «ما با صدای بلند و واضح از ساکنان شنیده‌ایم که می‌خواهند شاهد بهبود وضعیت پلیس در شهرک لنگلی باشند.

ما در حال سرمایه‌گذاری در امنیت عمومی هستیم و شهر لنگلی اینطور نیست. این عادلانه نیست که ساکنان شهر لنگلی و مالیات دهندگان مجبور به پرداخت یارانه به پلیس در شهرداری دیگر شوند.

دلایل دیگری که این شهرک برای تغییر فهرست شده است، پیش‌بینی رشد جمعیت و پیچیدگی‌های پلیسی مناسب برای شش مرکز شهری این شهر است که در مساحت 316 کیلومتر مربع شهرداری پراکنده شده‌اند.

شهر لنگلی حدود 10 کیلومتر مربع وسعت دارد و با مسائل پلیسی مرتبط با مشاغل، بی خانمانی و مصرف مواد مخدر مواجه است.

در ماه دسامبر، ناتان پاچال، شهردار شهر لنگلی، گفت که اشتراک گذاری پلیس بین دو جامعه مزایایی دارد.

وی همچنین گفت که این شهر منابع مالی و توانایی پرداخت مستقل نیازهای پلیسی خود را دارد.

Langley RCMP بلافاصله به درخواست نظر از CBC News پاسخ نداد.